PASVEIKINTI PADAUGUVOS KRAŠTO JONAI IR JANINOS

Padauguvos laisvalaikio salės darbuotojai, Padauguvos bendruomenės centro atstovai, Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas jau penkerius metus  Joninių šventės proga Jonus ir Janinas sveikina  kitaip nei yra įprasta. „Joninės kitaip“ idėją pasiūlė kultūrinės veiklos organizatorė Bronislava Rudžianskienė. Padauguvos laisvalaikio salės būrelio „Bičiulis“ nariai  varduvininkams sukomponavo gėlių puokštes ir paruošė sveikinimus, Vilkijos krašto seniūnas Arūnas Bačiūnas pasirūpino ąžuolų vainikais.

Maršo akordais Padauguvos laisvalaikio salės saviveiklininkai kvietė Janinas ir Jonus išeiti į kiemą. Sulaukę varduvininko sveikinimo žodį tarė kultūrinės veiklos organizatorė, kuri  linkėjo, kad pražydę paparčio žiedai atneštų sėkmės, sveikatos, laimės. Vilkijos krašto seniūnas papuošė varduvininkus ąžuolų vainikais, bendruomenės atstovai įteikė gėlių puokštes. Po sveikinimo kalbų tradiciškai skambėjo daina „Buvo naktys švento Jono“. Buvo aplankyti ir Vilkijos slaugos ligoninėje gulintys Jonai, kuriuos taip pat pasveikino Vilkijos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Dainora Kudzinskienė ir darbuotojai.

Sugrįžus į laisvalaikio salę seniūnas, saviveiklininkai bei bendruomenės atstovai ąžuolo vainiku pagerbė ir Padauguvos laisvalaikio salės meno vadovą Joną Šalčių bei Vilkijos krašto seniūną Arūną Bačiūną, kurio antras vardas Jonas.