Janinų ir Jonų sveikinimas Padauguvoje ir Vilkijoje

Padauguvos laisvalaikio salės darbuotojai, Padauguvos bendruomenės centro atstovai, Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas jau šešerius metus Joninių šventės proga Jonus ir Janinas sveikina kitaip nei yra įprasta. „Joninės kitaip“ idėją pasiūlė kultūrinės veiklos organizatorė Bronislava Rudžianskienė. Padauguvos laisvalaikio salės būrelio „Bičiulis“ nariai varduvininkams sukomponavo gėlių puokštes, pynė vainikus ir paruošė sveikinimus.
Maršo akordais Padauguvos laisvalaikio salės saviveiklininkai kvietė Janinas ir Jonus išeiti į kiemą. Sulaukę varduvininko sveikinimo žodį tarė kultūrinės veiklos organizatorė ir seniūnas, kurie linkėjo, kad pražydę paparčio žiedai atneštų sėkmės, sveikatos, laimės. Vilkijos apylinkių seniūnas papuošė varduvininkus ąžuolų vainikais, bendruomenės atstovai įteikė gėlių puokštes. Po sveikinimo kalbų tradiciškai skambėjo daina „Buvo naktys švento Jono“. Buvo aplankyti ir Vilkijos slaugos ligoninėje gulintys Jonai, Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Gurskas ir buvusi ilgametė Padauguvos medicinos punkto slaugytoja Janina Lekavičienė.
Sugrįžus į laisvalaikio salę seniūnas, saviveiklininkai bei bendruomenės atstovai ąžuolo vainiku pagerbė ir Padauguvos laisvalaikio salės meno vadovą Joną Šalčių bei seniūną Arūną Bačiūną, kurio antras vardas Jonas.

https://www.facebook.com/PLSPBC/?hc_ref=ARR5S9o00F-au5XpWpmDPrXjhINlB9-BSCOGGS4p6p223oE6ByYl00GfxKcMKslUITs