Padauguviečiai formuoja sveikos gyvensenos įgūdžius

Padauguvos bendruomenės vykdomas sveikatos projektas “Aš noriu, turiu ir galiu būti sveikas” artėja prie pabaigos.

Gruodžio 10 d. Padauguvoje vyko teorinis ir praktinis užsiėmimas apie subalansuotą ir taisyklingą  mitybą bei įgūdžių formavimą. Užsiėmimą vedė Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro  visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Justina Tuleikienė.

Praktinio užsiėmimo metu, gamindami sveikas salotas, padauguviečiai diskutavo apie ekologiškas daržoves ir vaisius, domėjosi, kokias daržoves ir vaisius reikėtų dažniau įtraukti į dienos meniu žiemos bei vasaros laikotarpiu.

Užsiėmimo pabaigoje bendruomenės centro pirmininkė Rūta Rudžianskaitė-Kvaraciejienė dėkojo visuomenės sveikatos stiprinimo specialistei Justinai Tuleikienei už sveikos mitybos rekomendacijas, o specialistė Justina pasidžiaugė, kad padauguviečiams rūpi sveikata ir linkėjo būti sveikais.

Projekto iniciatorius ir vykdytojas – Asociacija Padauguvos kaimo bendruomenės centras

Partneriai – Padauguvos laisvalaikio salė

Projektą dalinai finansuoja Kauno rajono savivaldybė

Projektas dalinai finansuojamas  Kauno rajono savivaldybės 2016 m. Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosiomis programos lėšomis

Rėmėjai – Kauno rajono Visuomenės sveikatos biuras, Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas, UAB „Sporto birža“, Vilkijos apylinkių seniūnija, Padauguvos laisvalaikio salė, Asociacija Padauguvos kaimo bendruomenės centras.