SPORTUOKIME NEMOKAMAI KARTU SU PROFESIONALIAIS TRENERIAIS

Aktyvios fizinės veiklos buria gyventojus, skatina jų aktyvesnį visuomeninį gyvenimą, gerina fizinę ir psichologinę sveikatą. Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos sporto universitetu, Kauno rajono jaunųjų lyderių asociacija, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Kauno rajono skyriaus filialu suteikė galimybę gerinti savo sveikatą ir kiekvieną ketvirtadienį sportuoti nemokamai kartu su profesionaliais treneriais.

Spalio – gruodžio mėnesiais vyko projekto „Kauno rajono gyventojų fizinio aktyvumo skatinimas naudojant IT technologijas“ I –asis etapas, o vasario – gegužės mėnesiais vyksta II –asis etapas. Šiam projektui vykdyti buvo sukurta speciali programa – nuotolinio mokymo užsiėmimai – mankštos. Šių užsiėmimų naujovė ir patrauklumas –  tai, kad mankštos tiesiogiai transliuojamos iš Lietuvos sporto universiteto, jos suvienija visus Kauno rajono gyventojus ir sumažina socialinę atskirtį.

Visi Kauno rajono gyventojai turi galimybę nemokamai sportuoti ir išbandyti naujoviškas, sveikatai naudingas treniruotes. Fizinio aktyvumo svarba žmogaus sveikatos būklės gerinimui yra įrodyta moksliniais tyrimais. Vis daugiau skelbiama moksliniais tyrimais pagrįstų įrodymų, jog fizinis pasyvumas yra nutukimo, II tipo diabeto, osteoporozės, kai kurių vėžio formų ligų rizikos veiksnys. Fizinis aktyvumas yra svarbus lėtinių ligų profilaktikai, gerina nuotaiką, padeda įveikti stresą, kelia darbingumą.

Sportuokime kartu su Kauno rajonu. Skatinkime  gyventojų bendruomeniškumą, sveikatingumą, rūpinkimės savo sveikata ir gerove, bendraukime ir  bendradarbiaukime, siekiant geresnės fizinės ir psichologinės sveikatos.

Visus norinčius dalyvauti projekte Padauguvoje kviečiame ateiti ir sportuoti kiekvieną ketvirtadienį 17. 45 val., arba kreiptis į Padauguvos laisvalaikio salės kultūrinės veiklos organizatorę ir susitarti dėl Jums patogaus laiko.