Naujos krepšinio aikštelės atidarymas

Padauguvos kaime atidaryta nauja krepšinio aikštelė

 

Rugsėjo 26d. Padauguvos kaime atidaryta nauja granulinės dangos krepšinio aikštelė. Jos darbus finansavo Kauno rajono savivaldybė, o vieną krepšinio stovą bei aprangą Padauguvos laisvalaikio salės ir bendruomenės komandai padovanojo Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas.

Į šventę su dovanomis atvyko Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, LKF garbės prezidentas Vladas Garastas, Seimo nariai Antanas Nesteckis ir Raminta Popovienė, savivaldybės administracijos direktorius Ričardas Pudževelis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Povilaitis, Kauno rajono savivaldybės tarybos narė Eglė Rutkauskienė, Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo direktorė Aurelija Makūnienė, Kauno rajono savivaldybės administracijos kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas sportui Gintautas Meška, Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša, Vilkijos parapijos klebonas Virgilijus  Dudonis, VŠĮ „TORNADO“ krepšinio mokyklos direktorius Dainius Čiuprinskas, AB „Vilkijos ūkis“ direktorius Česlovas Tallat-Kelpša, Vilkijos gimnazijos pradinio ir pagrindinio ugdymo skyriaus vedėjas Julius Tovtkevičius, Vilkijos kultūros centro direktorė Laima Borovaja, Liučiūnų laislavaikio salės kultūrinės veiklos organizatorė Elena Tarolienė, Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas.

Nedidelį Padauguvos kaimą taip pat pagerbė iš šio krašto kilę sportininkai – „Žalgirio“ krepšininkas Vytenis Lipkevičius, disko metikas Andrius Gudžius bei jo treneris Vaclovas Kidykas. Bene didžiausia pramoga mažiems ir suaugusiems padauguviškiams tapo fotosesija su sporto žvaigždėmis.

Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas kartu su administracijos darbuotojais įteikė padėkas LKF garbės prezidentui Vladui Garastui, Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondui, VŠĮ „TORNADO“ krepšinio mokyklos direktoriui Dainiui Čiuprinskui, AB „Vilkijos ūkis“ direktoriui Česlovui Tallat-Kelpšai, Vilkijos girinkijos girininkui Regimantui Vyšniauskui.

Padauguvos bendruomenės pirmininkė Rūta Rudžianskaitė-Kvaraciejienė ir Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas dėkojo rėmėjams ir pagalbininkams už paramą rengiant šventę.

Renginio kulminacija tapo draugiškos krepšinio rungtynės tarp „Tornado“ ir „Padauguvos“ komandų. Pertraukėlių metu susirinkusius džiugino Eglės Rutkauskienės šokėjos. Padauguviškiai atkakliai priešinosi, tačiau buvo priversti pripažinti profesionalų pranašumą. Po varžybų abiejų komandų žaidėjai buvo apdovanoti proginiais medaliais.

Po krepšinio varžybų susirinkusieji buvo pakviesti į salę, kurioje buvo parodytas trumpas filmukas apie Padauguvos krepšinio komandą, taip pat veikė nuotraukų ir komandos trofėjų paroda.

Šventėje buvo išsiaiškinti taikliausi baudų ir tritaškių metikai, kuriuos raštais apdovanojo Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas ir Padauguvos laisvalaikio salės kultūrinės veiklos organizatorė Bronislova Rudžianskienė.

 

Daugiau šventės nuotraukų

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.368542633315086.1073742040.198652350304116&type=1