Atvelykio popietė vaikams „Riedėk marguti“ Padauguvoje

Balandžio 2 dieną Padauguvos laisvalaikio salės kultūrinės veiklos organizatorė Bronislava Rudžianskienė pakvietė vaikus, jų tėvelius ir svečius į Atvelykio popietę vaikams „Riedėk marguti“. Į šventę atvyko vaikai, jų tėveliai, Padauguvos bibliotekininkė Regina Jarienė, Asociacijos Padauguvos kaimo bendruomenės centras pirmininkė Rūta Rudžianskaitė – Kvaraciejienė, Velykų Bobutė ir Pepė.

Popietė prasidėjo Velykų Bobutės susipažinimu su susirinkusiais ir mįslių minimu. Padauguvos bibliotekininkė Regina Jarienė papasakojo susirinkusiems apie Velykų ir Atvelykio šventes, jų prasmę. Susirinkusiesiems Pepė perkaitė pasaką „Auksinis pinigėlis“ iš knygos „Pasakos, kurių niekas nepapasakos“, kurios autorius Paulius Stalionis. Po pasakos susirinkusieji spalvino ir piešė popierinius margučius, kuriuos vėliau suklijavo ant didelio margučio. Papuošę margutį, šventės dalyviai žaidė žaidimus, rito margučius, šoko ančiukų šokį, važiavo traukinuku, kurį vairavo Velykų Bobutė. Po žaidimų šventės dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis.

Šventės pabaigoje kultūrinės veiklos organizatorė Bronislava Rudžianskienė padėkojo visiems šventėje dalyvavusiems ir pakvietė prie vaišių stalo.